Опубліковано

Як правильно зберігати кокосову, пальмову та інші олії?

Після відповіді на питання “Де купити рослинні олії?” виникає ще одне питання “Де зберігати олії”. І ми постараємося на нього детально відповісти.

Чи потрібно зберігати олії в холодильнику?

Олії можна зберігати при кімнатній температурі. Рекомендована температура від 5 до 25 градусів. Так що зберігати олії в холодильнику зовсім не обов’язково. Більш того частина рослинних олій в холодильнику мутніють – оливкова, наприклад, випадає в осад невеликими білими пластівцями.

Однозначно не варто заморожувати олії, так вони втрачають свої корисні якості.

Зберігати в темному сухому місці

Ми вже з’ясували, що зберігати масла можна при кімнатній температурі. Але при зберіганні масел є один важливий фактор – потрібно берегти їх від світла. При попаданні сонячних променів, антиоксиданти, які містяться в оліях гинуть, і олія втрачає свої позитивні якості.

 

Зберігати в щільно закритій упаковці

Не залишайте масло надовго відкритим. При тривалому взаємодії з повітрям масло окислюється і втрачає свої позитивні якості.

 

Дізнавайтеся умови зберігання кожного масла

Ми розповіли Вам загальні рекомендації, але в будь-якому випадку Вам слід знати, що олії відрізняються за складом і терміни зберігання їх відрізняються.

Рафіновані олії більш стабільні, ніж нерафіновані і можуть зберігається значно довше. Саме з цієї причини ціна на рафіновані олії нижча. У магазинах також рафіновані олії можна зустріти набагато частіше.

Баттери (тверді масла) зазвичай зберігаються довше, ніж рідкі олії.

Також Ви повинні знати, що існують олії, які добре переносять нагрівання, а є такі, які при підвищенні температури варто прибрати в холодильник.

 

І нагадуємо, що придбати якісні рослинні олії можна в нашому магазині з доставкою в будь-яку точку України. В МАГАЗИН

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *