Опубліковано

Шість неочевидних переваг натуральної косметики

Ми всі розуміємо, що потрібно користуватись натуральною косметику, якщо це можливо. Але не всі розуміють чому саме.  Давайте сьогодні поговоримо про переваги натуральної косметики.

1. Компоненти, перевірені тисячоліттями

Більшість компонентів натуральної косметики відомі людству дуже давно.  Це такі компоненти як рослинні олії. Як наприклад,  оливкова, кокосова, рицинова, мигдальних, виноградних та абрикосових кісточок,  зародків пшениці,  авокадо,  макадамії та багато інших.
Ще одним компонентом натуральної косметики є  різноманітні рослинні екстракти. Наприклад, екстракт ромашки, троянди, лаванди, розмарину,  чайного дерева та інші.  Звичайно в кожному регіоні використовували свої компоненти.  Якщо звернутися до рецептів наших бабусь,  то там можна знайти щось з тих рослин які росли на нашій території  як ромашка,  любисток,  череда, чебрець, чистотіл.  Зараз навпаки, ми більше схильні вірити екзотичним компонентам і обираємо крем, де є такі рослини як нім, муру-муру та інші екзотичні рослини.  І в цьому також немає нічого поганого,  бо вони екзотика лише для нас,  але не сумнівайтеся,  такі компоненти присутні рецептурах бабусь з інших континентів.

2.  Натуральна косметика легко засвоюється організмом

Від натуральної косметики дуже важко або майже неможливо отримати якусь шкоду для шкіри.  Максимально,  що може бути –  це неприємність від того,  що натуральний крем надто жирний чи погано вбирається в шкіру.  Але це шкода мінімальна порівняно з ефектом,  який можна отримати від якісної натуральної косметики.  А натуральній косметиці присутнє все те,  що створене природою.  Тому ми так добре сприймаємо натуральні засоби для догляду.

3. Натуральна косметика стимулює природні сили організму

Якщо більшість косметики направлена на те,  щоб отримати максимально швидкий результат, наприклад, за рахунок силіконів,  які дають гарний блиск, але не дають шкірі дихати,  натуральна косметика навпаки насичує шкіру вітамінами мінералами і стимулює природне відновлення шкіри,  не забиваючи пори.

4. Довготривалий ефект

Ви мабуть вже не раз відчували таку проблему,  як тільки Ви припиняєте користуватись кремом,  результат ще гірший,  ніж було до його користування.   Після користування натуральною косметикою ефект триваліший і помітний навіть після того,  коли ми припиняємо нею користуватися.  Цей факт також свідчить,  що ми правильно підібрали косметику.  Догляд насправді підібраний правильно не тоді,  коли ми не можемо обійтися без свого крему,  а коли ми обходимо без нього кілька днів, і це не викликає негативного ефекту для шкіри.

5.  Екологічність

Натуральною косметику називають іще тому, що її виготовлення та використання не наносить шкідливого впливу на навколишнє середовище.  Наприклад, натуральне мило після його застосування швидко розкладається і коли воно потрапляє у каналізації у грунт не забруднює його.  В той час існують інші Поверхнево-активні речовини такі як содіум лаурил сульфат чи амоніум лаурил сульфат,  які створюють з водою нерозривні сполуки і забруднюють воду та грунти. Також на підприємствах,  які виготовляють натуральну косметику ретельно перевіряють викиди, оскільки переживають за свою репутацію.  Багато виробників фасує натуральну продукцію в паперову етикетку,  скляні банки або різні види біопластику.  Тому коли Ви купуєте натуральну косметику Ви зберігаєте навколишнє середовище чистішим.

6. Етичність

 Натуральна косметика в більшості випадків є  етичною.  Тобто вона не тестується на тваринах.  Компоненти натуральної косметики –  олії чи екстракти відомі тисячоліттями їх не потрібно окремо тестувати. Також в натуральній косметиці не застосовують компоненти тваринного походження, добуті через вбивство тварин – як наприклад тваринні жири.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *